Küzdeni nagyon tudnak a Tinik
2016. november 29.
Leány Tini bajnokság 2. forduló

Zalaegerszeg adott otthont a Nemzeti Leány Tini Bajnokság 2. fordulójának. Tini csapatunk ellenfelei a Dávid Kornál Kosárlabda Akadémia és a Soproni Darazsak Akadémia "B" csapatai voltak.

Mészárosné Darida Csilla: -Első ellenfelünk a Dávid Kornél Akadémia csapata volt, akik a kiemelt csoportból kerültek a mi águnkra. A magassági fölényben lévő fehérváriak jól használták ki védekezésbeli hibáinkat, és mivel mind a ziccereket, mind a büntetőket rossz százalékkal értékesítettük, nem tudtunk ellenfelünk fölé kerekedni.

ZKTE - DKKA 38-74 (11-14, 7-11, 6-18, 14-4)

ZKTE: Varga Regina 12, Szabó Kinga 9, Kocsárdi Emese, Ruzsics Kitti, Lepár Margaréta 4-4, Török Kata 3, Németh Kincső 2, Horvárth Lili, Gombkötő Lili, Markó Vivien, Szabó Imola, Deák Róza

Mészárosné Darida Csilla: -A soproni tinik fiatalabb csapata ellen végül magabiztosan győztünk köszönhetően a harmadik negyedben nyújtott kemény védekezésünknek. Ezen a mérkőzésen azonban az eredményen kívül csak a két fiatalabb játékosunk teljesítményének örülhetek. A mutatott játékban sok hibát véltem felfedezni, a küzdeni akarással azonban maximálisan elégedett lehetek.

Soproni Darazsak Akadémia "B" - ZKTE 40-51 (17-14, 9-11, 3-16, 11-10)

ZKTE: Török Kata 15, Szabó Kinga 12, Varga Regina 8, Lepár Margaréta 6, Gombkötő Lili 4, Ruzsics Kitti 3, Németh Kincső 2, Markó Vivien 1, Horváth Lili, Kocsárdi Emese, Szabó Imola, Deák Róza