Jól sikerült az első edzőmeccsünk
2020. szeptember 10.

Csütörtökön az NB I/B zöld csoportjában szereplő Kanizsai Vadmacskák SE vendégei voltunk. Az első felkészülési mérkőzésünkön pályára lépett új irányítón Miljana Dzombeta is.

Kanizsai Vadmacskák SE – ZTE NKK 63-70 (16-14, 14-19, 17-15, 16-22)

Kanizsai Vadmacskák SE: Fuisz 22, Baa 6, Kovács R. 6, Jurkó 16/3, Bánhegyi B. 4. Csere: Csuka 2, Horváth L. 2, Zsámár P. 3/3, Bánhegyi D., Füredi 2, Szórád. edző: Gábor Erzsébet.

ZTE NKK: Dzombeta 19/3, Szabó P. 21/3, Horváth Fru., Horváth Fa. 3, Kulcsár 7/3. Csere: Chroméj 10, Mányoki 8/3, Óházy 2. edző: Ambrus Péter.

A zárt kapuk mögött rendezett találkozó szoros csatát hozott. A házigazdák harcos játékkal rukkoltak ki és a csapatépítésben még nagyon az elején tartó együttesünknek megnehezítették a dolgát. A félidőben három ponttal vezettünk (30-33). A fordulás után is fej-fej mellett haladtak a csapatok. A záró negyedben pontosabban játszottak a lányok és ez győzelmet ért számunkra.

Fotó: zaol.hu