Évzáró családi délutánt tartott egyesületünk a téli szünet előtt
2023. január 02.

Közös, háromórás, vidám edzést vezényeltek trénereink az Ostoros Károly Csarnokban. Az U10-U11-U12 csapataink (Előkészítő/Gyermek/Kenguru korosztályok) játékosai együtt sportolhattak, versenyezhettek szüleikkel, testvéreikkel, edzőikkel, s természetesen egymással is.

Megállás nélkül pattogtak a labdák, szólt a zene, záporoztak a mosolyok, s a változatos feladatok, versenyek és egymás elleni játék alkalmával mindenki kellemesen elfáradt és jól érezte magát. A zenés bemelegítés, családi és páros dobóversenyek, sorverseny és mókás ügyességi feladatok után zárásként előbb a szülők és gyermekeik mérték össze kosárlabda tudásukat a parketten, majd a kicsik edzőikkel szemben is kipróbálhatták magukat!

Köszönjük ezúton is minden sportolónknak és családjaiknak, hogy ebben a nehéz 2022-es évben is ilyen lelkesen, odaadóan látogatták az edzéseket, illetve méltón képviselték egyesületünket a bajnoki mérkőzéseken, tornákon!

Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!

2023. január 2. ZTE NKK 

Következő mérkőzés
UNI Győr SZESE
UNI Győr SZESE
::
vs
ZTE NKK
ZTE NKK

2022/2023

NB I/B

13. forduló

Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok

2023. február 8. 18:50

Előző mérkőzés
ZTE NKK
77
::
:
Törekvés SE
69
Tudósítás
Statisztika
Játékosok
#30 Péterfi Anna
#14 Kovács Georgina
#11 Horváth Fanni
#21 Jagodics Lilla
#5 Szakonyi-Nagy Virág
#13 Ács Alexandra
#20 Szórád Anna
#77 Molnár Hanna
#10 Horváth Fruzsina
#15 Óházy Julianna
#0 Balogh Viktória
#58 Jurkó Noémi
Közösség
Galéria
Hirdetés
Hirdetés

Támogatók
Webmark
Clean Medic Kft.
Duna Aszfalt
Lasserlsberger Hungária Kft.
Paksa Transport
RAD Roller
ZÁÉV