Szeretnénk megnehezíteni a PEAC dolgát
2021. január 17.

Ma 17 órától a PEAC Pécs vendégeként, többször halasztott mérkőzést pótol csapatunk.

A hazaiak a héten kétszer játszottak a Sopron Basket együttesével, ami vélhetően sok energiát kivett a csapatukból. Nekünk egy hetünk volt a felkészülésre, ami nem ment zökkenőmentesen. Sajnos Mányoky Judit bokaszalagja elszakadt, így 4-6 hetes kihagyás vár kulcsjátékosunkra.

A sajnálatos sérülés ellenére próbáltunk maximális erőbedobással és koncentrációval felkészülni a baranyaiakból. Visszatekintve a hazai meccsre, ott az első félidőben jól tartottuk magunkat, csak a második félidőben húzott el igazán a Pécs. Szeretnénk kitolni a jó periódust minél tovább és felszabadult játékkal megnehezíteni a hazaiak dolgát.

A találkozó felvezetéseként az NB I-ben idén debutáló fiatalunkkal, Szabó Kingával beszélgettünk: