Szeretnénk jó meccset vívni a Csatával
2020. december 11.

Ma este a Ludovika FCSM Csata együttesét fogadjuk a 15. forduló mérkőzésén.

Az elmúlt meccseken már látható volt a fejlődés a csapatjátékon, hiszen az 1-2 perces jó periódusok, most már egy egész félidőre tolódtak. A kulcsjátékosokon továbbra is nagy teher ül, hiszen ők fellenek azért, hogy a csapat lendületben legyen. A fiatalok kezdik megtalálni a helyüket a pályán, de nekik még sok idő kell, hogy rutinossá váljanak.

Mai ellenfelünk, ugyan azzal a kerettel érkezik, mint amivel fogadtak minket a fővárosban. Akkor nem játszott Keyona Hayes, de most sem fog, mivel időközben a DVTK-ba igazolt. Célunk nem lehet más, mint a lehető legjobban megnehezíteni a vendégek dolgát és negyedről negyedre előre lépni védekezésben és támadásban is.

A mérkőzés felvezetésére fiatal tehetséges játékosunkat, Németh Kincsőt kértük, aki 16 évesen kóstolhatott bele az NB I világába:

A találkozót biztosan kihagyja majd Chroméj Hajnalka, valamint Kulcsár Bianka, aki kisebb sérülést szedett össze az előző találkozón. Visszatérhet a parkettre viszont kanadai centerünk Deanna Tuchscherer.