Két fronton is helytálltak a ZKTE kosarasai
2017. november 15.
Gyermek korosztályú csapatunk egy felkészülési tornán és bajnokin is szerepelt

November 4.-én Zalaegerszegen a Zrínyi Gimnáziumban a Ricsilla Sport egyesület leány felkészülési tornát rendezett.

Ricsilla Sport- ZKTE 68-78

Molnár Anita:- Önmagunkat alulmúlva, de végig szoros, kiélezett mérkőzésen, hosszabbítás után sikerült győznünk. Nagyon sok hibával játszottunk, de az utolsó 5 percre összeállt a csapategység.

Legjobb dobók: Horváth Nadin (13), Molnár Hanna (17), Horváth Réka (7), Óházy Julianna (27)

Nagykanizsa- ZKTE 69-39

Molnár Anita:- Az első mérkőzés nagyon sokat kivett a lányokból. Így csak a tisztes helytállás maradt a kanizsai lányok ellen.

Legjobb dobók: Sziva Vera (10), Óházy Julianna (14)

A torna végeredménye: 1. Nagykanizsa, 2. ZKTE, 3. Ricsilla Sport

November 11.-én Szombathelyen került megrendezésre a 2. gyermekforduló.

ZKTE - Sportiskolás Sólymok 52-54

Molnár Anita:- A lányok jól, összeszedetten játszottak a fiú csapat ellen. Az utolsó percig tartottuk a 4-5 pontos előnyünket. A véghajrában sajnos nem sikerült betalálnunk a gyűrűbe és ezt kihasználva ellenfelünk megnyerte a mérkőzést. Nagyon sajnáltam a lányokat, mert játékuk alapján győzelmet érdemeltek volna.

Legjobb dobók: Horváth Réka (11), Molnár Hanna (19), Óházy Julianna (6), Varga Réka (5) Kocsárdi Réka (4)

Soproni Darazsak- ZKTE 61-32

Molnár Anita: - Ahogy az előző héten, most is közvetlenül egymás után játszották le a második meccsüket a lányok. Fáradt, lassú játékot produkáltunk, ami az előzmények után érthető. A soproni lányok ilyen különbséggel is megérdemelten nyertek.

Legjobb dobók: Óházy Julianna (12), Horváth Réka (7), Kocsárdi Réka (3), Berke Petra (3),